Contact

Bij Railexperts staan wij graag voor u klaar. U kunt ons telefonisch bereiken van 9:00-17:00. Wanneer u ons een e-mail stuurt dan streven wij ernaar deze binnen 24 uur te beantwoorden.

Onze contactgegevens kunt u hieronder vinden:

Algemeen
Telefoon: +31 (0) 85 877 0740
Fax: +31 (0) 85 877 1374
E-mail: info@railexperts.nl

Transportleiding (24/7)
Telefoon: +31 (0) 85 877 2959
E-mail: transportleiding@railexperts.nl

Ruben Klarenbeek
Directeur
Telefoon: +31 (0) 63327 1252
E-mail: r.klarenbeek@railexperts.nl

Ferdi Douma
Commercieel medewerker Chartertreinen
Telefoon: +31 (0) 61142 1719
E-mail: f.douma@railexperts.nl

Marleen Rijlaarsdam
Alpen Express, Stagebegeleider
Telefoon: +31 (0) 61564 7046
E-mail: m.rijlaarsdam@railexperts.nl

Michiel Tom
Safety Manager
Telefoon: +31 (0) 65166 2411
E-mail: safety@railexperts.nl

Wilfred Tak
Veiligheidsadviseur Gevaarlijke Stoffen (VAGS)
Telefoon: +31 (0) 61399 4010
E-mail: w.tak@railexperts.nl

 

Vestigingsadres:
Railexperts B.V.
Postweg 53D+E
3769 BV Soesterberg
Nederland
KVK: 32155165

Railexperts Services B.V.
Postweg 53D+E
3769 BV Soesterberg
Nederland
KVK: 65872436

doek op sportveldRailexperts is ook te vinden op het sportveld, beweging is belangrijk voor de jeugd, daar leveren we graag een bedrage aan.